Lakiernia proszkowa

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi malowania proszkowego. Jest to obecnie dominująca metoda malowania profili aluminiowych stosowanych w budownictwie ze względu na wybór kolorów, estetykę oraz ekologiczną technologię. Proszek Dzięki ładunkom elektrycznym jego cząstek pokrywa profil, po czym zostaje utwardzony w specjalnym piecu w temperaturze ok.200oC. Pokrywamy powierzchnie elementów nieżelaznych i stalowych o długości do 7 metrów.

Stosujemy tu najwyższej jakości farby proszkowe, miedzy innymi takich firm, jak: H.B. Fuller, OXYPLAST czy TIGER. Przeznaczone Są one zarówno do malowań wewnętrznych (epoksydowe lub epoksydowo-poliestrowe farby proszkowe), jak i zewnętrznych (różnego typu poliestry zewnętrzne). Polecamy także dekoracyjne farby proszkowe (z efektami specjalnymi).

Oferujemy przy tym pełną gamę kolorów RAL, różne stopnie połysku oraz różnorodne wykończenie powierzchni (od gładkiej, po drobną lub grubą strukturę), a także powłoki metalizowane. Proces powlekania elementów farbami proszkowymi metodą elektrostatyczną poprzedzany jest przygotowaniem chemicznym powierzchni (jest to między innymi odtłuszczanie, trawienie i chromianowanie, a w przypadku stali także fosforanowanie i piaskowanie). Zapewnia to maksymalną przyczepność lakieru, trwałość i odporność profili na warunki atmosferyczne i doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Nasza lakiernia funkcjonuje już od 15 lat. W tym czasie dzięki nowoczesnym Urządzeniom i wykwalifikowanym pracownikom usatysfakcjonowaliśmy wszystkich naszych klientów i uzyskaliśmy miano rzetelnej firmy, gwarantującej wysoką jakość usług lakierniczych.
 

NAPISZ DO NAS

Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.